Ambar Kargo Taşımacılığı

Tarafından gönderildi: admin Yorumlar: 0

Ambar Taşımacılığı

Ambarlar, taşınması hedeflenen eşyaların ayrıştırılarak kümelendiği, saklandığı ve dağıtıldığı depo alanlarıdır. Ambar alanlarında nakliye edilecek eşyalar ambalajlanıp listelenir, bu süreçte kilo tespiti ile gerekli hesaplamalar tamamlanır. Ambar taşımacılığı ise satıcının adresinden alınan yüklerin bir araya getirilerek şehirlerarası araçlara yüklenmesi işlemidir.

Bu araçlar, ambar noktalarında ayrıştırılarak uygun dağıtım araçlarına aktarılır ve nakliye işlemi başlatılır. Bu taşımacılık türü daha sistematik ve planlı olduğundan diğer taşımacılık türlerine göre daha pahalıdır, fakat en güvenli tür olarak görülmektedir. Diğer taşımacılık türlerinden farklı olarak, bu türde ürünlerin bulunduğu ambar noktalarında bekleme, haberleşme, şehir ulaşımı ve benzeri hizmetler de sağlanmaktadır.

Ambar Taşımacılık Türü Nedir?

Ambar taşımacılığı ülkemizde sıkça kullanılan taşımacılık türlerinden bir tanesidir. Bu taşımacılık türünü ekonomik kılan neden araçların sürekli farklı şehirlere nakliye işlemi gerçekleştirmesi ve gittiği şehirlerden de farklı ürünler alarak dönüşünün de ayrı bir nakliye işlemi olmasıdır.

Çoğu kargo firmasının boyutundan ya da içeriğinden dolayı kabul etmeyeceği ürünleri ambar taşımacılık türü sayesinde oldukça uygun fiyatlara, istediğiniz süre içerisinde gönderilebilmektedir. Bu taşımacılık türünde, haftalık dağıtım planı yapılmaktadır. Bu plana bağlı kalarak teslimatlar gerçekleştirilir. Siz de ürünlerinizi ucuz ve güvenli bir yol ile göndermek isterseniz sitemizden bizleri arayarak güzergahlarımız ve varış sürelerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Eşyanızın kaybolma, çalınma ya da teslim edilememe gibi bir durumu asla yaşanmaz. Uzun zamandır siz değerli müşterilerimize, müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi için, telefon numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.