Ankara Kayseri Ambar Nakliyat

Ankara Kayseri Ambar Nakliye Kargo Ambarı Fiyatı
Tarafından gönderildi: admin Yorumlar: 0

Ankara Kayseri Ambar Kargo

Ankara Kayseri Nakliyat Ambarı, iki il arasında tüm değerli müşterileri için kaliteli ve güvenilir hizmet sağlamayı hedeflemektedir. Ekonomik, seri ve güvenli taşımacılığı misyon edinmiş olan firma müşteri memnuniyeti odaklı ve müşteri memnuniyetini ilk sırada tutarak hizmet vermektedir.

Nakliyat ve ambar kelimelerinin anlamlarını ayrı ayrı ifade etmek gerekirse nakliyat, taşınması gerekli olan eşyaların, yük araçları ile bulunduğu mevcut adresten transfer edileceği adrese taşıma işine verilen addır. Ambar ise; tek bir araçta bir adresten taşınacağı adrese, birden fazla taşıması yapılan yük demektir. Burada dikkat edilmesi gereken araç kapasitesinin dengelenmesi gerekmektedir. Bu hem araç hem de yük sağlığı açısından önem arz etmektedir.

Ankara Kayseri nakliyat ambarının başlıca yapmış olduğu hizmetler de şu şekildedir;

  • Parça eşya taşımacılığı,
  • Komple (tam araç) yük taşımacılığı
  • Proje taşımacılığı
  • Ağır yük taşımacılığı
  • Evden eve nakliyat / ilden ile nakliyat hizmeti
  • Ambar ve depolama hizmeti

Ankara Kayseri Ambar Kargo Hizmeti

Ankara Kayseri nakliyat parça eşya taşımacılığında ev, büro, ofis, iş yeri vb taşınması gerekli olan kurulu düzeni n taşımasını en iyi şekilde yapmaktadır.

Kaliteli taşımacılığa yönelik hizmetlerinden ödün vermeyen, güvenilir ve uzman alet-ekipmanları, uygun fiyat garantisi özelliğiyle Nakliyat sektöründe profesyonel, yenilikçi ve atılımcı projelere imza atan firma olma özelliğini taşımaktadır.

Ankara Kayseri nakliyat, taşınan yük ve eşyalarınızı sigorta ile olası maddi ve fizyolojik zararlara karşı garantili nakliyat hizmeti sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti temel alındığından dolayı en yeni ambalaj ve paketleme sistemi kullanılmaktadır. Nakliyat işleminin zamanında ve doğru adrese teslimi için uzman ve deneyimli kadrosu içle hizmet vermektedir.